Aktualności

Firma Vencomatic Polska swoją działalność rozpoczęła 10 listopada 2008 roku, głównym zamysłem powołania polskiego przedstawicielstwa było oferowanie polskim klientom najlepszych produktów firmy Vencomatic BV. Produkty Vencomatic charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, również marka Vencomatic rozpoznawana jest na całym świecie. Wysoka jakość połączona z obsługą klientów na najwyższym poziomie sprawia że jesteśmy pozytywnie oceniani przez naszych klientów. Naszym celem jest oferowanie jak najlepszych produktów i usług oraz oferowanie produktów przyjaznych dla hodowców i drobiu.

 

Od momentu założenia w 1983 roku, Vencomatic ustalił swoją pozycję jako innowator w sektorze drobiowym. Firma rozwija, produkuje i sprzedaje szeroki asortyment systemów hodowli drobiu. Dzięki latom doświadczeń, uzyskanym przy tworzeniu alternatywnych systemów bytowych oraz zbioru jaj, elastycznej strukturze oraz oddanym pracownikom, firma Vencomatic oferuje kompletne i solidne rozwiązania dla każdej hodowli. Vencomatic dostarcza również projekty „pod klucz”.

 

Siedziba Vencomatic znajduje się w Eersel w Holandii, gdzie około stu oddanych pracowników pozostaje do dyspozycji naszych klientów. Biura oraz zakład produkcyjny Vencomatic do Brasil Ltda zlokalizowane są w Socorro w Brazylii. Vencomatic posiada również biura oddziałowe w Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce.

 

Vencomatic jest częścią Venco Groep, grupy przedsiębiorstw działających w sektorze drobiowym, których właścicielem jest rodzina van de Ven. Inne firmy Venco Groep to:

 

  • Prinzen- specjalista w rozwiązaniach w przechowywaniu i pakowaniu jaj
  • Agro Supply – specjalista w dziedzinie rozwiązań w przechowywaniu i osuszaniu obornika
  • Vencosteel – produkcja stalowych części dla maszyn i podzespołów pozostałych firm w grupie

agronastronke-1024x155

Od 1 stycznia 2017 roku rozwiązania firmy Vencomatic Groep BV dostarcza:

Agro - Sklep sp. z o.o. sp. k.